foto1
Ha az ember jó társaságban tanulhat, ahol a tisztelet tanárok és diákok között kölcsönös, úgy élvezheti munkáját.

Füzesabonyi Teleki Blanka

Általános Iskola és AMI

Kréta belépéssel kapcsolatos problémák megoldásához az alábbi e-mail címen tudunk segítséget nyújtani!
Email:telekihelp@gmail.com

KRÉTA e-napló

Új belépési információk!

KRÉTA e-ügyintézés

Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola

3390 Füzesabony,
Szabadság út 33.

Tel: 06/30 911 2627

iskola@telekifuzesabony.
onmicrosoft.com

Főigazgató:
Matináné Semperger Anikó

Főigazgató-helyettesek:
Énekes István Lászlóné

Tóthné Veres Noémi

Nyitvatartás

Székhely:
3390 Füzesabony, Szabadság út 33.

Hétfőtől-Péntekig 7-18 óra

Telephely:
3374 Dormánd, Dózsa György út 78.

Hétfőtől-Péntekig 7-18 óra

Művészetoktatás:
3390 Füzesabony, Kossuth Lajos út 1-3.

Hétfőtől-Péntekig 7-19 óra

Iskolánkat fenntartó Tankerületi Központ

Egri Tankerületi Központ
3300 Eger, Bem tábornok utca 3.

Tel: 36/795-230
E-mail: eger@kk.gov.hu
Honlap: http://kk.gov.hu/eger

Képviselő: Ballagó Zoltán igazgató

Tel: 30/626-6280
E-mail: zoltan.ballago@kk.gov.hu

Iskolánk blogja

Bővebb, naprakész információkat olvashat, láthat iskolánk blogján

Kérjük látogassa meg a Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI blogját!

Adószáma: 18583672-1–10 számlaszáma: 61900026-13100007

Iskolánk alapítványa, a Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskoláért és Tanulóiért Közhasznú Alapítvány, néhány szülő kezdeményezésével és támogatásával 2001-ben alakult.

Az eltelt időszakban az alapító okiratban foglaltak szerint támogatta tanulóink versenyeztetését a nevezési költségek felének kifizetésével, jutalmazta a kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákokat, anyagilag besegített a nyári táborok programjainak bővítésébe, beszerzett 196 tanulói szekrényt, így iskolánk minden felső tagozatos diákja saját, zárható szekrénnyel rendelkezik, ahová a tanítási órák alatt elhelyezheti táskáját, kabátját, váltócipőjét.

Bővítettük iskolánk eszközparkját, két tanteremben televíziót, DVD- és video lejátszót vásároltunk, a nyelvi laborok meghibásodott központi egységei helyett újakat vásároltunk és korszerű multifunkciós berendezéssel segítettük iskolánk rádiósainak munkáját. Pótoltuk az egyik digitális tábla projektorának izzóját, vezeték nélküli mikrofonokat vásároltunk az ünnepi műsorok lebonyolításának színvonalasabbá tételéhez. Az iskola „új” épületrészébe függönyöket vásároltunk, illetve a tornacsarnokba a bordásfalat borító drapériát készíttettünk.

A 2008-ban tartott jótékonysági bálunk bevételéből az udvarra esztétikus kerti bútorokat szereztünk be, amivel az iskolaotthonos, napközis gyerekek szabadidejének kulturált eltöltését szerettük volna megkönnyíteni, de a pavilonok egy-egy rajz, illetve más szaktárgyi órának is helyet adtak.

Az elmúlt időszakban az általunk a tanuló ifjúság rendelkezésére bocsátott tárgyak amortizálódtak, egy-egy szekrény kisebb, a kerti bútorok - a nyár folyamán történt vandál rongálások miatt - nagyobb felújításra, renoválásra szorultak.

A törvényi szabályozás változása és a kuratóriumi tagok változása miatt szükség volt az alapító okirat átdolgozására, amit ügyvédi segítséggel megtettünk.

A település önkormányzatának pályázatán nyert kettőszázezer forintból szabadtéri játékokat festettünk az iskola udvarára az elmúlt évben, esztétikus virágtartókat készíttettünk a FÜV Kft. szakembereivel. Sövényt ültettünk a Füzesabonyi Kertbarátkör segítségével az iskola kerítése mellé, fákat ültettünk az aradi vértanúk tiszteletére és az iskola születésének 60. évfordulójára.

Alapítványunk első sorban az Önök által, a személyi jövedelemadójukból felajánlott 1%-kal gazdálkodik. Köszönjük mindenkinek, aki ezt az összeget minden évben nekünk címezi, s lehetővé teszi, hogy iskolánk tanulói számára a környezetet barátságosabbá tegyük, illetve támogassuk, jutalmazzuk az arra érdemeseket.

Füzesabony, 2017. február 27.
Az alapítvány kuratóriuma

Copyright © 2024 Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI Rights Reserved.